Praca: Kierownik robót (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierownik robót (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0838
OBOWIĄZKI:
Kierownik robót
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe budowlane lub doświadczenie kierownicze w przemyśle budowlanym, mile widziane uprawnienia, umiejętność pracy na komputerze. Praca na terenie kraju, od pon. do sob., w godz.: 7:00 -15:00; wynagrodzenie: 3 000 zł - 4 000 zł brutto. Pracodawca zapewnia: ubranie robocze, środki ochrony osobistej, dojazd i zakwaterowanie w przypadku delegacji. Kontakt: IZOINSTALBUD Sp. z o.o.; ul. Kazimierza Bartla 3, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 885 986 101 lub 603 293 433, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@izoinstalbud.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie