Praca: Kierownik projektu - nieruchomości

Firma KOPTOR jest obecnie wiarygodnym oraz zaufanym partnerem dla wielu Generalnych Wykonawców i Inwestorów. Wykonuje kompleksowe inwestycje związane z modernizacją, jak i budową nowej infrastruktury kolejowej, specjalizując się jednocześnie w szeregu prac związanych z budownictwem ziemnym jak i drogowym.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, samodzielnych, kreatywnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Koordynator projektów/Kosztorysant

Kierownik projektu - nieruchomości
Miejsce pracy: Brzesko
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • odpowiedzialność za całość konkretnego projektu związanego z branżą nieruchomości
  • sporządzanie harmonogramu inwestycji (formalny i budowlany)
  • współpraca z projektantem
  • sporządzanie kosztorysów oraz ich bieżąca analiza
  • uzyskanie zapewnień i warunków technicznych przyłączy oraz materiałów do projektowania
  • uzyskiwanie pozwoleń na budowę i użytkowanie oraz innych niezbędnych dokumentów (podziały, wypisy, etc)
  • nadzorowanie prac projektowych, kontrolowanie terminowości i realizacji, egzekwowanie robót budowlanych wraz z kontrolą kosztów budowy
  • nadzorowanie pracy
  • uczestnictwo w odbiorach prac podwykonawców
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Kierownika
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia projektu od pozwoleń na budowę poprzez oddanie gotowego projektu budowlanego
  • mile widziane znajomość zagadnień związana z prowadzeniem projektów w branży nieruchomości oraz aktualnych przepisów
OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia: 4.000 - 8.000 netto
  • premie
  • samochód służbowy
  • komputer służbowy
  • bardzo dużą samodzielność