Praca: Kierownik Projektu - biogazownie

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTROL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Projektu - biogazownie
Miejsce pracy: Tarnów
Zadania na stanowisku:
  • zarządzanie techniczne i finansowe realizacją inwestycji związanych z budową biogazowni
  • negocjacje umów na dostawy roboty podwykonawcze, następnie nadzór nad prawidłowością wykonania umów
  • opracowywanie i koordynacja wycen na realizację inwestycji
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, np., ochrona środowiska lub energetyka)
  • 3-5 lat doświadczenie na stanowisku Kierownika projektu
  • doświadczenie w koordynacji projektu inwestycyjnego prowadzonego w formule „zaprojektuj i wybuduj”
  • udział w realizacji inwestycji związanych z ochroną środowiska (biogazownie, oczyszczalnie ścieków, instalacje przetwarzania odpadów) lub energetyką (instalacje kogeneracyjne)
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub b2b
  • system benefitów – karta Multisport
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wsparcie zespołu