Praca: Kierownik produkcji mebli (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierownik produkcji mebli (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1040
OBOWIĄZKI:
Głównym celem pracy na stanowisku będzie kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym mebli: - Planowanie, organizowanie i koordynowanie procesu produkcji mebli,- Nadzór nad wydajnością i terminowością realizacji zamówień produkcyjnych,- Zapewnienie wysokich standardów jakościowych produktów,- Optymalne wykorzystanie materiałów i parku maszynowego,- Zarządzanie zespołem pracowników,- Obsługa maszyn i urządzeń CNC,- Współudział w rozwoju fabryki mebli,- Kontrola jakości, - Obsługa maszyn CNC (biesse nest).
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, kompetencje i doświadczenie w zarządzaniu procesem produkcji mebli, znajomość materiałów i technologii produkcji mebli, dobra znajomość obsługi programów CAD, wysoka umiejętność obsługi urządzeń CNC, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu, przedsiębiorczość i skoncentrowanie na cel, odpowiedzialność, umiejętność budowania własnego zespołu. Praca w Tarnowie, od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00; wynagrodzenie: 6 300 zł brutto. Kontakt: FABRYKA MEBLI MOBILI Sp. z o.o., ul. Jana Kochanowskiego 37, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 730 012 035, CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@fmobili.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie