Praca: Kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/23/1465
OBOWIĄZKI:
Kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycj
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Budowlane

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe budowlane, 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat.B, umiejętność kosztorysowania (program ZUZIA), znajomość programu MC Office (Excel, Word), znajomość Ustawy "Prawo Zamówień Publicznych". Praca w Tarnowie i okolicach od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Wynagrodzenie: 8 000zł brutto. Kontakt: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "IMBUD" JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SPÓŁKA JAWNA, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 668 019 341 .

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie