Praca: Kierownik budowy / robót (m/k)

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Oddziału w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik budowy / robót (m/k)
Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru
  • nadzór i kontrola budżetu budowy
  • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie i raportowanie stopnia zaawansowania robót
  • ocena i monitorowanie szans i ryzyk związanych z budową
  • ustalanie i koordynowanie wykorzystywania materiałów i sprzętu
  • raportowanie do przełożonego o postępie robót
  • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych, rozliczenia firm podwykonawczych
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej
  • współpraca z działem technicznym oraz efektywna akwizycja w celu zdobywania nowych kontraktów
  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach
  • udział w rozwoju sił własnych( kadry inżynierskiej i pracowników budowlanych)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- kierunek budownictwo (specjalność drogi ) lub pokrewna
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń
  • min 4- letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnych funkcji kierowniczych na budowie (kierownik budowy/robót)
  • biegła znajomość MS Office, MS Project, AutoCad
  • umiejętność kosztorysowania robót (Norma Expert, Zuzia, ITWO)
  • samodzielność w działaniu, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowanie decyzji
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego(kadra, siły własne, podwykonawcy, usługodawcy, dostawcy)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność(prawo jazdy kat. B)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość warunków kontraktowych FIDIC

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".