Praca: Kierownik budowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierownik budowy (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1789
OBOWIĄZKI:
koordynacja działań pracowników i podwykonawców, prowadzenie uzgodnień projektowych, prowadzenie dziennika budowy, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, współpraca z inwestorami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: uprawnienia konstrukcyjno - budowlane, wykształcenie wyższe. Praca w Tarnowie i na terenie województwa małopolskiego na jedną zmianę od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 ( wyjazd i powrót w tym samym dniu, pracodawca zapewnia dojazd); wynagrodzenie od 5 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, kontakt osobisty w godz. 7.00-9.00, wcześniejszy kontakt tel.: 14 630 05 07, CV można przesyłać na adres e-mail: mail.nowa.praca@gmail.com.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie