Praca: Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/21/0571
OBOWIĄZKI:

transport towarów (części samochodowych) na terenie Unii Europejskiej, Ukrainy i Rosji, czynności związane z obsługą towarów w urzędach celnych na terenie Szwajcarii, Ukrainy i Rosji , prowadzenie rozmów z kontrahentami zagranicznymi - Rosja i Ukraina

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

znajomość dokumentacji transportowej (w tym wypełnianie dokumentów CMR)

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach