Praca: Kierowca samochodu dostawczego do 3,5t (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierowca samochodu dostawczego do 3,5t (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4317
OBOWIĄZKI:
załadunek samochodu dostawczego, dostawa towaru do klienta, przygotowanie protokołu dostawy-odbioru, wnoszenie towaru do klienta, amortyzacja samochodu dostawczego, rozliczanie przejazdów samochodem dostawczym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Prace interwencyjne będą realizowane w ramach projektu "Prace interwencyjne - AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ", który jest realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie minimum podstawowe, mile widziany staż pracy w zawodzie kierowcy samochodu dostawczego do 3,5t, prawo jazdy kat. B. Rodzaj prac: załadunek samochodu dostawczego, dostawa towaru do klienta, przygotowanie protokołu dostawy-odbioru, wnoszenie towaru do klienta, amortyzacja samochodu dostawczego, rozliczanie przejazdów samochodem dostawczym. Praca w Tarnowie i na terenie powiatu tarnowskiego w godzinach: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 3010,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie