Praca: Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5t

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5t
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0998
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie samochodu do jazdy, ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem. Sprawdzanie zapięcia burt skrzyni ładunkowej, połączenia przyczepy z pojazdem ciągnącym, sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą, prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek. Wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych, zgodnie z instrukcją obsługi użytkowanego pojazdu, utrzymywanie pojazdu w należytej czystości. Usuwanie usterek pojazdu powstałych podczas jazdy. Poddawanie się okresowym badaniom lekarskim w wyznaczonych terminach, prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w prawie jazdy (kategoria C+E).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku