Praca: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/24/0348
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie towarów, transportowanie towarów, scalanie i składowanie ładunków, prowadzenie dokumentacji magazynowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi (widłowymi), poziom wykształcenia bez znaczenia, chęć nauki, poznawania nowych zawodów i umiejętności, odpowiedzialność, pracowitość, współpraca w zespole. Kontynuacja zatrudnienia w ramach umowy o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, w ramach programu pn. "Przedsiębiorczość w cenie, aktywizacja zawodowa bezrobotnych w regionie wysokiego bezrobocia" - rezerwa

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej