Praca: Kierowca kat.b (d)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierowca kat.b (d)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/1294
OBOWIĄZKI:
załadunek i rozwózka towarów spożywczych do placówek klientów hurtowni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. RPO VII - Zatrudnienie najwcześniej na następny dzień po wydaniu skierowania! ! !Projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VII) Mój rozwój, moja szansa" realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa - projekty Powiatowych Urzędów Pracy.Wymagania: wykształcenie zawodowe dowolny kierunek, prawo jazdy kat.B. Zakres obowiązków: załadunek i rozwózka towarów spożywczych do placówek klientów hurtowni. Praca w powiecie tarnowskim , od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 16:00. Wynagrodzenie: 3 010,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie