Praca: Key account polska

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Key account polska
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0531
OBOWIĄZKI:
bieżąca współpraca z powierzonymi klientami firmydbałość o rentowność nadzorowanych kontraktów handlowych renegocjacje nierentownych umówcomiesięczną realizację planów sprzedażykreowanie i wdrażanie nowych produktów i usługodpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz realizację celów rozwojowych dotyczących powierzonych Ci, klientówposzukiwanie nowych rynków sprzedażowychanaliza i monitorowanie ofert oraz działań konkurencji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane wyksztalcenie wyższe, znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B, znajomość biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną komunikację z klientami. Kompetencje analityczne potrzebne do wyciągania wniosków z danych płynących z działań sprzedażowych, uczciwość, zaangażowanie i motywację do pracy, ciągłe doskonalenie pracy własnej, umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy.- Oferujemy stabilne zatrudnienie , samodzielne stanowisko i ambitne zadania wynagrodzenie podstawa plus 20% od wypracowanych zysków, elastyczny czas pracy. Praca na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia. Zatrudnienie od 01.08.2021r. z możliwością pracy od zaraz. Wynagrodzenie na okresie próbnym 2800,00 zl brutto miesięcznie, po okresie próbnym 3847,00 zł brutto miesięcznie. Praca w Proszówkach. Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę NICA Coolers Sp. z o.o., oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (RODO)

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 847 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni