Praca: Kelner/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Kelner/ka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0160
OBOWIĄZKI:
zgodny z programem stażu/ pomoc w przygotowaniu sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów z uwzględnieniem pory dnia i składanego zamówienia, nabywanie wiedzy z zakresu informowania gości restauracji o jadłospisach, wartościach odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania, nabywanie wiedzy z zakresu doradzania odpowiedniego asortymentu potraw i napojów, pomoc w przyjmowaniu i rejestrowanie zamówień konsumenckich, pomoc w pobieraniu potraw i napojów z kuchni, pomoc w zmianie nakryć i obrusów, pomoc w sprzątaniu ze stołów z zachowaniem odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych, przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i sanitarno-higienicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

dyspozycyjność, sumienność, poziom wykształcenia bez znaczenia. Staż dla osób bezrobotnych w ramach programu PO WER

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej