Praca: Kelner (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kelner (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0244
OBOWIĄZKI:
przygotowanie lokalu do otwarcia i zamknięcia, przyjmowanie zamówień telefonicznych, utrzymanie lokalu w czystości, obsługa gości *jak będzie taka możliwość w przyszłości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

Wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziany kurs obsługi kas fiskalnych, wykształcenie min. gimnazjalne, praca w Tarnowie od pon. - pt. na dwie zmiany w przedziale godzinowym 14.00-22.00 oraz od sob. - nd. w przedziale godzinowym 12.00-23.00 ( praca na 1/2 etatu - 4 godziny dziennie), wynagrodzenie 1 400 zł brutto. Kontakt: Delta-Gastro sp. z o.o., ul. Modrzejewskiej 38, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 884884645.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie