Praca: Kasjer sprzedawca (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kasjer sprzedawca (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0752
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta i kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru i wykładanie na półkach, przygotowanie promocji, dbanie o czystość i estetykę sali sprzedażowej i zaplecza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, operatywność, uczciwość, komunikatywność, kultura osobista. Praca w Tarnowie, na trzy zmiany: I zm. 6.00-14.00, II zm. 11.00- 19.00, III zm. 15.00 - 23.00. Zakres obowiązków: obsługa klienta i kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru i wykładanie na półkach, przygotowanie promocji, dbanie o czystość i estetykę sali sprzedażowej i zaplecza.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie