Praca: Kasjer - sprzedawca (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kasjer - sprzedawca (o)
Miejsce pracy: Gromnik
Numer: StPr/21/0955
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kasjer handlowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe handlowe, staż pracy min. 3 miesiące, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia. Osoba chętna do pracy oraz dyspozycyjna.Praca w Gromniku na II zmiany od poniedziałku do soboty w godzinach 5.30-14 i 14 - 22.00, za pracę w sobotę przysługuje wolny dzień w tygodniu. Wynagrodzenie 3000 zł brutto + premia.Kontakt: Pani Halina Kucharzyk "TARRA TRANS" Gromnik ul. Krynicka 47, tel. 502170388.

Miejsce pracy:

Gromnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie