Praca: Kasjer Lotniczy GDS z doświadczeniem / Specjalista ds. Obsługi Klienta

Agencję Turystyczną Sigma Travel tworzy zespół ponad 30 doświadczonych pracowników, pracujących w biurach zlokalizowanych w Kielcach, Radomiu i Tarnowie.

Kasjer Lotniczy GDS z doświadczeniem / Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Tarnów

Pracownik zatrudniony na stanowisku Kasjer Lotniczy / Specjalista ds. Obsługi Klienta odpowiedzialny będzie za obsługę Klientów firmy z zakresu szeroko pojętej sprzedaży biletów lotniczych oraz wynajmu samochodów w systemie GDS Sabre, a także za sprzedaż oferty turystycznej.

Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
  • wyszukiwanie, weryfikowanie i przygotowywanie ofert
  • zakładanie rezerwacji, wystawianie biletów lotniczych
  • obsługa zwrotów i zmian rezerwacji
  • kontakt z liniami lotniczymi w sprawach związanych z rezerwacjami i biletami
  • przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do rozliczeń
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kasjera Lotniczego lub doświadczenie w obsłudze Klienta w sektorze turystycznym
  • bardzo dobra znajomość dowolnego systemu rezerwacyjnego GDS
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego
  • dobra znajomość obsługi komputera (programy biurowe, Internet)
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • zaangażowanie, silna motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 5-dniowy tydzień pracy (poniedziałek – piątek)
  • stałe godziny pracy – 9-17
  • spersonalizowane narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • indywidualne podejście do pracownika
  • udział w szkoleniach
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stałe wynagrodzenie
Na dole CV proszę umieścić dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BOKKA Sp. z o.o. ul. Planty 16, 25-502 Kielce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BOKKA Sp. z o.o. ul. Planty 16, 25-502 Kielce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Agencja Turystyczna Sigma, ul. Planty 13, 25-508 Kielce.