Praca: Kadrowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kadrowy (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0920
OBOWIĄZKI:
- dekretacja dokumentów księgowych; - wprowadzenie dokumentów (FV, WB) do programu księgowego (KH Optima);- segregowanie i archiwizacja dokumentów księgowych; - numerowanie dokumentów księgowych; - redagowanie pism, protokołów itp.;- prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej;- inne zadania zlecone przez Opiekuna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Oferta stażu AlgorytmWymagania: wykształcenie wyższe, umiejętność nawiązywania kontaktów, systematyczność, dokładność, mile widziana znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00. Zakres obowiązków: prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, kart urlopowych, kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lek., szkoleń BHP, wprowadzanie danych kadrowych do programu optima, współudział przy sporządzaniu listy plac i deklaracji ZUS, PIT-4R, PIT-11.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie