Praca: Inżynier Robót Mostowych

Celem Makax jest dostarczenie wysokiej jakości usług, odpowiadających potrzebom naszych partnerów branżowych, gwarantujących ich terminową realizację. W związku z tym dobrem nadrzędnym, którym się kierujemy jest zaufanie i zadowolenie partnera. Makax opiera swoje relacje biznesowe na partnerstwie, skupiając się na budowaniu relacji opartej na strategii win - win, poszukując rozwiązań, które dla wszystkich stron będą optymalne i zyskowne. Traktujemy wszystkich partnerów z jednakową starannością, życzliwością i kulturą osobistą, budując relacje oparte na obopólnej korzyści.

Dzięki partnerskim relacjom z naszymi pracownikami i dostawcami oferujemy kompleksowe usługi podwykonawcze, które realizujemy z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska naturalnego i etyki, mając na względzie przede wszystkim satysfakcję i komfort użytkowników.

Nasze doświadczenie wynika z zatrudniania najwyższej klasy fachowców branży żelbetowej. Zatrudnieni przez nas inżynierowie mogą pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem zdobywanym przy budowie obiektów mostowych i inżynieryjnych w kraju i za granicą, gwarantując najwyższą jakość prac wykonywanych przez MAKAX.

Inżynier Robót Mostowych
Miejsce pracy: Tarnów
Opis stanowiska:
  • bezpośrednie kierowanie robotami budowlanymi we współpracy z Kierownikiem Robót;
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • nadzór nad podwykonawcami;
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych;
  • organizowanie i realizacji robót mostowych;
  • archiwizacja / dystrybucja / odtwarzanie / aktualizacja dokumentów projektowych wykorzystywanych podczas budowy;
  • przygotowywanie i analiza tabel oraz zestawień dla robót mostowych;
  • bieżące rozwiązywania problemów technicznych;
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
Wymagania stanowiskowe:
  • wykształcenie wyższe budowlane o profilu mostowym;
  • mile widziane minimum roczne doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych w dziale   drogowym/mostowym;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • kreatywność w działaniu;
  • umiejętność dobrej organizacji;
  • dyspozycyjność – praca na terenie całej Polski (po 2022r.);
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji.