Praca: Inżynier budowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Inżynier budowy (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3913
OBOWIĄZKI:
1. Nadzór nad pracą podległego personelu,2. Prowadzenie robót zgodnie z przepisami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,3. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych,4.Zapewnienie zgodności prac z dokumentacją i standardami sztuki budowlanej,5. Zapewnienie terminowego i dobrego jakościowo wykonawstwa,6. Koordynacja działań służb pomocniczych,7. Odbiór i kontrola wykonywanych prac pod względem jakości, ilości i założonego terminu,8. Zabezpieczenia środków ochrony osobistej dla pracowników i egzekwowania ich stosowania,9. Wykonywania innych prac zleconych przez przełożonego, jeżeli wymaga tego dobro firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, 2 lata doświadczenia, mile widziane uprawnienia budowlane. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 4 415 zł brutto. Kontakt: FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; wcześniejszy kontakt tel.: 531 922 311, CV proszę przesyłać na adres e-mail: anetanykiel@arkadamielec.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 415 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie