Praca: Inżynier Budowy (m/k)

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Tarnów poszukuje osoby na stanowisko

Inżynier Budowy (m/k)
Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:

  • przygotowanie i analiza dokumentacji budowy
  • przygotowanie obmiarów do sprzedaży robót
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcą
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie zatwierdzania materiałów u Zamawiającego
  • rozliczanie ilości materiałów przywiezionych na budowę i sporządzanie w tym zakresie zestawień
  • koordynowanie robót podwykonawców i własnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- specjalizacja budownictwo drogowe
  • znajomość podstaw kosztorysowania robót budowlanych
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office ( w tym Excel , AutoCad)
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, kreatywność ,dokładność, rzetelność i obowiązkowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.