Praca: Inżynier Budowy (m/k)

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Inżynier Budowy (m/k)

Zadania

  • przygotowanie i analiza dokumentacji budowy
  • przygotowanie obmiarów do sprzedaży robót
  • sporządzenie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami
  • sporządzenie dokumentacji w zakresie zatwierdzania materiałów u Zamawiającego
  • rozliczenie ilości  materiałów przywiezionych na budowę i sporządzanie w tym zakresie zestawień
  • koordynowanie robót podwykonawców i własnych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (inżynier  / magister )
  • znajomość  podstaw kosztorysowania  robót budowlanych
  • bardzo dobra znajomość  obsługi komputera ( pakiet MS Office(Excel, Auto Cad)
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy  w zespole
  • komunikatywność
  • samodzielność , kreatywność ,
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy w biurze projektowym - min 6 miesięcy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".