Praca: Instalator sieci telekomunikacyjnych, światłowodowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Instalator sieci telekomunikacyjnych, światłowodowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2354
OBOWIĄZKI:
budowa przyłączy sieci kablowej (doziemnie, napowietrznie), budowa kabli światłowodowych z kanalizacji technicznej lub na podbudowie słupowej, spawanie światłowodów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. B- warunek konieczny, mile widziane doświadczenie, możliwość szkolenia, umiejętność obsługi elektronarzędzi, mile widziany kurs montażysty instalacji światłowodowej, mile widziany kurs spawacza światłowodów, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie powiatu tarnowskiego od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 8.00-20.00; możliwa praca w sobotę; praca na umowę zlecenie lub umowę o pracę do uzgodnienia; wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto przy umowie zlecenie lub od 3 000 zł brutto w zależności od doświadczenia do uzgodnienia przy umowie o pracę . Kontakt: HUAPOL TELEKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, wcześniejszy kontakt telefoniczny 514 848 751 w godz.: 9.00-17.00, CV można przesyłać na adres e-mail: iwona.brodowska@huapol.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie