Praca: Informatyk/elektronik (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Informatyk/elektronik (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3943
OBOWIĄZKI:
- serwisowanie systemu informatycznego,- lokalizowanie i diagnozowanie usterek systemu informatycznego,- określanie przyczyn wystąpienia usterek,- dobieranie właściwego sposobu usuwania usterek,- konfigurowanie systemu informatycznego,- sprawdzanie poprawności działania modemu internetowego,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTMWymagania: wykształcenie średnie (informatyk bądź elektronik), osoba pracowita oraz chętna do podnoszenia kwalifikacji. Praca w Tarnowie oraz na terenie powiatu tarnowskiego, od pon. do pt., na jedną zmianę w godz.: 8:00 - 16:00. Zakres obowiązków: serwisowanie systemu informatycznego, lokalizowanie i diagnozowanie usterek systemu informatycznego, określanie przyczyn wystąpienia usterek, dobieranie właściwego sposobu usuwania usterek, konfigurowanie systemu informatycznego, sprawdzanie poprawności działania modemu internetowego.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie