Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Informatyk
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/0959
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP oraz innymi przepisami w miejscu pracy, obsługa sieci komputerowych, usuwanie uszkodzeń powstających w urządzeniu systemu komputerowego, prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej administrowanych systemów informatycznych, definiowanie parametrów technicznych i wymagań funkcjonalnych specjalistycznych systemów medycznych, administrowanie i nadzorowanie pracy urządzeń sieciowych współpracujących ze specjalistycznymi systemami medycznymi, analizowanie wymagań jednostki wyposażenia w specjalistyczne systemy medyczne, prowadzenie dokumentacji sprzętu medycznego oraz dokonywanie wpisów potwierdzających wykonane czynności serwisowe do paszportów urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

praca w godz. 7.00-15.00. Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska (FP)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej