Praca: Informatyk - serwisant (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Informatyk - serwisant (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3660
OBOWIĄZKI:
rozwiązywanie usterek, problemów w zakresie działań systemów informatycznych; kontrolowanie stanu technicznego urządzeń; określanie przyczyny wystąpienia usterek; lokalizowanie i diagnozowanie usterki systemu informatycznego; posługiwanie się wiedza o budowie i działaniu systemów informatycznych; dobieranie właściwego sposobu usuwania usterek; konfigurowanie systemów informatycznych; sprawdzanie poprawności wykonanego serwisu i wykonanie ewentualnych błędów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie min średnie, dobry stan zdrowia. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00. Zakres obowiązków: rozwiązywanie usterek, problemów w zakresie działań systemów informatycznych; kontrolowanie stanu technicznego urządzeń; określanie przyczyny wystąpienia usterek; lokalizowanie i diagnozowanie usterki systemu informatycznego; posługiwanie się wiedza o budowie i działaniu systemów informatycznych; dobieranie właściwego sposobu usuwania usterek; konfigurowanie systemów informatycznych; sprawdzanie poprawności wykonanego serwisu i wykonanie ewentualnych błędów

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie