Praca: Informatyk (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Informatyk (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/4088
OBOWIĄZKI:
Obsługa, aktualizacja obecnych systemów komputerowych, poczty, strony i innych narzędzi informatycznych Firmy GPF
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: Obsługa systemu komputerowego WINDOWS

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność obsługi WordPress, systemów komputerowych, obsługa systemu komputerowego Windows, doświadczenie w pracy w zespole, wykształcenie średnie, praca w Tarnowie od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 8.00-16.00, wynagrodzenie 3 010 zł brutto. Kontakt: GPF Generalny Partner Finansowy Jacek Waśko, ul. W. Rogoyskiego 7, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 607 161 636.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie