Praca: Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Handlowiec
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0638
OBOWIĄZKI:
Praca polega na sprzedaży certyfikatów jakości okolicznym firmom. Pracownik dokonuje oceny firm i przygotowuje ofertę dla tych, które nadają się do nadania im certyfikatów. Jest to praca samodzielna. Pracownik konsultuje się z siedzibą firmy i składa raporty z prowadzonych działań. Poszukujemy osób, które są zorganizowane, samodzielne i chętne do podjęcie nowych wyzwań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

kreatywność, dyspozycyjność.Pracodawca poszukuje osób, które są zorganizowane, samodzielne i chętne do podjęcia nowych wyzwań.Praca zdalna, umowa zlecenie na okres próbny dwóch miesięcy

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej