Praca: Grafik 2d/3d

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Grafik 2d/3d
Miejsce pracy: Rzepiennik Biskupi
Numer: StPr/21/4131
OBOWIĄZKI:
przygotowanie kreacji w prowadzonych przez firmę kampaniach, pomoc w projektowaniu sprzętów sportowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU ADOBE PHOTOSHOP
Uprawnienia: Grafik komputerowy

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie, znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym, bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE, podstawowa znajomość programu do grafiki 3D, przygotowane portfolio ze swoimi projektami. Praca w Rzepienniku Biskupim od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00. Wynagrodzenie 3500 zł do 4500 zł do uzgodnienia. Kontakt: K-SPORT Krzysztof Kafel Rzepiennik Biskupi 214, tel. 736331789, przygotowane portfolio należy przesłać na adres dawid.krol@k-sport.com.pl.

Miejsce pracy:

Rzepiennik Biskupi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie