Praca: Grafik 2d/3d

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Grafik 2d/3d
Miejsce pracy: Rzepiennik Biskupi
Numer: StPr/21/3683
OBOWIĄZKI:
przygotowanie kreacji w prowadzonych przez firmę kampaniach, video 2D/3D, pomoc w projektowaniu sprzętów sportowych, tworzenie instrukcji montażu sprzętów, prowadzenie własnych mało skomplikowanych projektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Grafik komputerowy

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność pracy na stanowisku grafika 2D/3D, mile widziana znajomość języka angielskiego. Praca w Rzepienniku Biskupim od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00. Wynagrodzenie 3500 zł do 4500 zł do uzgodnienia. Kontakt: K-SPORT Krzysztof Kafel Rzepiennik Biskupi 214, tel. 122251622, e-mail: biuro@k-sport.com.pl

Miejsce pracy:

Rzepiennik Biskupi

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie