Praca: Gospodarz obiektu (wn)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Gospodarz obiektu (wn)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0041
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe na zewnątrz obiektu, utrzymanie powierzchni płaskich w obiekcie, parkingowy przez 3 godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie miasta Tarnowa. Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (profil nie ma znaczenia), prawo jazdy kat. B, osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Zakres obowiązków: prace porządkowe na zewnątrz obiektu, utrzymanie powierzchni płaskich w obiekcie, parkingowy przez 3 godz. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00, wynagrodzenie 2 800 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie