Praca: Główny Księgowy / Główna Księgowa

Ogłoszenie numer: 4438120, z dnia 2021-04-09

B-Active Headhunting

Naszym klientem jest jedna z firm z branży budowlanej, zajmująca się produkcją konstrukcji dachowych, rynien oraz materiałów wykończeniowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem wszystkich operacji księgowych firmy, zgodnie ze standardami i wymogami prawa.
  • Terminowe sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych.
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE) i raportowania statutowego (GUS, NBP).
  • Sporządzanie okresowych rozliczeń.
  • Współpraca z instytucjami i partnerami zewnętrznymi.
  • Koordynowanie pracy działu księgowości i zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu finansów / księgowości.
  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży budowlanej lub zbliżonej.
  • Znajomość zagadnień księgowych na poziomie eksperckim.
  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu min. 4-5 osobowym działem księgowym.
  • Mile widziane uprawnienia biegłego rewidenta.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Comarch.
  • Doskonałe wyczucie biznesowe.
  • Samodzielność, naturalna charyzma, umiejętność wychodzenia z inicjatywą.

Oferujemy

  • Duży zakres odpowiedzialności i samodzielności.
  • Pracę w stabilnej firmie o dużym poziomie biznesu.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia.
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
  • Dodatek do aktywności pozazawodowych (np. sport)
  • Dodatkowe benefity pracownicze (do negocjacji).
  • Dni i godziny pracy - pon. - pt. 8:00 - 16:00