Praca: Główna Księgowa / Główny Księgowy

Ogłoszenie numer: 4244747, z dnia 2021-02-25

Centrum Zdrowia Tuchów jest obecnie największym niepublicznym ośrodkiem medycznym działającym w podregionie tarnowskim. Spółka świadczy szeroki zakres usług medycznych

Misją Centrum Zdrowia Tuchów jest troska o dobro i komfort Pacjentów oraz zapewnienie najwyższych standardów w zakresie profilaktyki, diagnostyki i pełnej opieki medycznej. Doświadczenie i kompetencje zespołu lekarskiego oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny dają gwarancję fachowej i życzliwej troski o zdrowie każdego naszego Pacjenta.

Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o.

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: małopolskie / Tuchów

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki)
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości oraz zapewnienie sprawnego działania księgowości oraz obsługi finansowo-księgowej firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zakresie pełnej księgowości spółki kapitałowej na samodzielnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania zespołem
  • terminowość i dokładność w działaniu

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • uczestnictwo w ciekawych i złożonych projektach
  • atrakcyjne warunki pracy i rozwoju zawodowego