Praca: Główna księgowa/ główny księgowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Główna księgowa/ główny księgowy (o)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/0235
OBOWIĄZKI:
• sporządzanie sprawozdań finansowych,• przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu, • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,• kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki),• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości oraz zapewnienie sprawnego działania księgowości oraz obsługi finansowo-księgowej firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, 4 lata doświadczenia na stanowisku, doświadczenie w zakresie pełnej księgowości spółki kapitałowej na samodzielnym stanowisku, praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tuchowie na jedną zmianę od pon. do pt. w godz.: 7.30 - 15.05, wynagrodzenie 5 700 zł brutto. Kontakt: Centrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o., ul. Szpitalna 1, 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 653 52 26, CV proszę przesyłać na adres e-mail: kadry@czt.com.pl

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie