Praca: Fryzjer damsko-męski

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Fryzjer damsko-męski
Miejsce pracy: Gródek nad Dunajcem
Numer: StPr/21/1834
OBOWIĄZKI:
1) wykonywanie strzyżeń damskich, męskich oraz dziecięcych2) koloryzacja i dekoloryzacja włosów;3) modelowanie włosów;4) wykonywanie upięć;5) przygotowanie włosów do zabiegów (pielęgnacja, nanoplastia, masaż głowy);6) diagnoza włosa i odpowiednie dostosowanie do niego zabiegów pielęgnacyjnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Fryzjerstwo z zakresu cięcia i modelowania
Uprawnienia: wykonywanie usług fryzjerskich

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : -diagnoza włosa i odpowiednie dostosowanie do niego zabiegów pielęgnacyjnych[Umiejętność 1] : -przygotowanie włosów do zabiegów (pielęgnacja, masaż głowy);

Miejsce pracy:

Gródek nad Dunajcem

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego