Praca: Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Miejsce pracy: Brzesko

Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Brzesku.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Różnorodne formy współpracy;
  • Komfortowe warunki pracy – wygodny gabinet w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
Oczekiwania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.
Zadania:
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • Wykonywanie terapii manualnej (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami);
  • Instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • Informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;
  • Współpraca z lekarzami kierującymi pacjentów do zespołu fizjoterapii.

Zapraszamy do współpracy!

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze