Praca: Elektryk/technik utrzymania ruchu (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Elektryk/technik utrzymania ruchu (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/2367
OBOWIĄZKI:
-bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych,( naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz pomiarowych)- przeglądy maszyn, stanowisk pracynaprawa i rozbudowa sieci elektrycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie techniczne, uprawnienia SEP, umiejętność czytania dokumentacji technicznych, mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym. Praca w Żabnie od pon. do pt. w godz.: 7.00 - 15.00; umowa o pracę (przez 3 m-ce okres próbny) później możliwość stałej umowy. Wynagrodzenie: 3 500,00 zł brutto + premia . Pracodawca oferuje pakiet socjalny m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne. Kontakt: POLMARK Sp. z o.o. Sp.k. ul. Sucharskiego 5, 33-240 Żabno, wcześniejszy kontakt telefoniczny tel.: 146909258 lub 146202141, CV można przesyłać na adres e-mail: natalia.paw@polmark.pro

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie