Praca: Elektromonter (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Elektromonter (o)
Miejsce pracy: Ładna
Numer: StPr/21/2965
OBOWIĄZKI:
budowa linii kablowych nN i SN, budowa stacji transformatorowych, budowa linii napowietrznych nN i SN.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne/energetyczne lub pokrewne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP E i D, umiejętność obsługi koparki, umiejętność obsługi podnośnika koszowego. Praca w Ładnej od pon. do pt. na jedną zmianę w przedziale godz.: 7.00-17.00; wynagrodzenie: 5 000 zł brutto. Kontakt: "ELEKTROECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; wcześniejszy kontakt tel.: 696 513 699, CV proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@elektroeco.net

Miejsce pracy:

Ładna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie