Praca: Elektromonter (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Elektromonter (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0197
OBOWIĄZKI:
• montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej• montaż instalacji zasilających budynki• zabezpieczanie przewodów elektrycznych• zapewnienie bezawaryjnej pracy systemu elektroenergetycznego• wykonywanie okresowych przeglądów technicznych• wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej• konserwacja elektryczna obiektów• montowanie szaf sterowniczych/ rozdzielczych• instalacja oświetlenia• dobór odpowiednich materiałów przewodzących zgodnie z projektem instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe, mile widziane doświadczenie, mile widzane uprawnienia elektromontera instalacji elektrycznych, mile widziane prawo jazdy kat. B, samodzielność, dokładność. Praca na terenie Polski, w czasie delegacji zapewniony dojazd i zakwaterowanie, na jedną zmianę, od pon. do pt., w godz.: 8.00-16.00 (możliwe nadgodziny); wynagrodzenie: od 2 800 zł brutto do negocjacji. Kontakt: ENERGY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Wiesława Wody 27, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 14 657 11 05, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@energysolutions.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie