Praca: Elektromonter (d)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Elektromonter (d)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4640
OBOWIĄZKI:
wykonywanie instalacji elektrycznej, układanie i mocowanie przewodów na ścianach, sufitach, kucie, wiercenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.Projekt Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (V) Młodzi na start, który jest realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś I Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie elektryczne zawodowe lub średnie albo doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy na stanowisku elektromonter lub elektryk budowlany, brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 1 m (drabina, małe rusztowanie), ogólna wiedza na temat instalacji elektrycznych, zdolności manualno-techniczne do obsługi elektronarzędzi. Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych, układanie i mocowanie przewodów na ścianach, sufitach, kucie, wiercenie. Pracodawca prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Praca na terenie województwa małopolskiego (pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy z Tarnowa), od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 15:00. Wynagrodzenie: 3 490,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie