Praca: Dyspozytor kierujący ruchem (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Dyspozytor kierujący ruchem (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3955
OBOWIĄZKI:
Dyspozytor kierujący ruchem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość wystawiania faktur, operatywność, pracodawca zainteresowany zatrudnieniem osoby na stałe. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. na dwie zmiany w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00; praca w systemie równoważnym; wynagrodzenie: od 2 800 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 33-100 Tarnów, ul. Komunalna 31, wcześniejszy kontakt tel.: 609 103 748, CV można przesyłać na adres e-mail: kadry@puk.tarnow.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie