Praca: Dyspozytor / Dyspozytorka - Praca Biurowa

Ogłoszenie numer: 4974111, z dnia 2021-07-12

HUAPOLjest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Dyspozytor / Dyspozytorka - Praca Biurowa

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą techników
  • przyjmowanie za pomocą aplikacji informatycznej zleceń od Klienta
  • przydzielanie i przekazywanie zleceń do realizacji pracownikom technicznym
  • monitorowanie statusu realizacji zleceń oraz wskaźników ich wykonania
  • weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych dotyczących realizacji zleceń
  • terminowe i prawidłowe odpisywanie (zamykanie) zleceń w aplikacji informatycznej
  • odpowiadanie na reklamacje, monity, interwencje

Wymagania

  • chęć do pracy i przyswajania nowych wiadomości, w tym technicznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność i terminowość wykonywania obowiązków

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. call center, obsługa klienta przy użyciu aplikacji informatycznej
  • praca na systemach informatycznych

Oferujemy

  • szkolenie stanowiskowe – od niego rozpoczynamy współpracę, bo chcemy nauczyć Cię pracy na systemie informatycznym, wiedzy technologicznej i języka branżowego, prowadzenia zleceń od A do Z, przeprowadzania rozmów z serwisantami i wszystkiego co niezbędne by wzorowo realizować zadania
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę – u nas nie wpadniesz w rutynę
  • dogodne dla kandydata formy współpracy
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu na każdym etapie realizowania zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego