Praca: Dyspozytor / Dyspozytorka / praca biurowa

Ogłoszenie numer: 4329039, z dnia 2021-03-20

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Dyspozytor / Dyspozytorka / praca biurowa

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Nr Ref.: D 02/21

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą techników
  • przyjmowanie za pomocą aplikacji informatycznej zleceń od Klienta,
  • przydzielanie i przekazywanie zleceń do realizacji pracownikom technicznym,
  • monitorowanie statusu realizacji zleceń oraz wskaźników ich wykonania,
  • weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych nt. realizacji zleceń,
  • terminowe i prawidłowe odpisywanie (zamykanie) zleceń w aplikacji informatycznej,
  • odpowiadanie na reklamacje, monity, interwencje.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i silna motywacja do pracy,
  • dyspozycyjność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • zdolność kierowania zespołem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (call center, obsługa klienta przy użyciu aplikacji informatycznej).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji
  • do zaaplikowania zapraszamy studentów, którzy będą mogli zdobyć pierwsze doświadczenie w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie stanowiskowe i pomoc doświadczonych członków zespołu na każdym etapie realizowania zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego.