Praca: Dyspozytor ds. przewozów kolejowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Dyspozytor ds. przewozów kolejowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3882
OBOWIĄZKI:
współpraca z centrami biznesu - grupa Azoty S.A. i innymi przewoźnikami na stanowisku, planowanie prac drużyn trakcyjnych, organizowanie przewozów licencjonowanych na liniach PKP-PLK S.A, organizacja czasu pracy maszynistów, tworzenie harmonogramów czasu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera (MS Office), dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji, prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie od pon. do nd. na dwie zmiany w godz.: 7:00-19:00,19.00-7.00, wynagrodzenie: 4 000 zł brutto. Kontakt: Grupa Azoty "KOLTAR" Sp. z o.o.; ul. Kwiatkowskiego 8, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14637 26 35 lub 14 637 25 46 lub 14637 25 32.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie