Praca: Dyrektor żłobka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Dyrektor żłobka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0346
OBOWIĄZKI:
Kierowanie działaniami w żłobku, prace administracyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

Kwalifikacje osoby bezrobotnej określa ustawa z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 ,,Dyrektorem żłobka może być osoba, która posiada wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi albo co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (FP)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej