Praca: Dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/0442
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie wykorzystywanych technologii, prowadzenie analiz, wartości i rentowności przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie nowych technologii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynier nauk technicznych
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, kierunek inżynier nauk technicznych, doświadczenie zawodowe - prowadzenie działalności na terenie Polski w zarządzaniu. Znajomość rynku wschodniego. Znajomość języka polskiego i ukraińskiego w mowie w stopniu komunikatywnym. Miejsce wykonywania pracy: kraje Europy Wschodniej.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej