Praca: Drukarz nadruków , sitodruk tampondruk, druk cyfrowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Drukarz nadruków , sitodruk tampondruk, druk cyfrowy (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2984
OBOWIĄZKI:
przygotowanie i zrobienie nadruków na odzieży oraz wykonywanie nadruków cyfrowych, tłoczenie, grawerowanie laserowe, sitodruk, tampondruk,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, dokładność, chęć do pracy. Praca w Tarnowie na jedną zmianę w godz. 8.00-16.00, wynagrodzenie 3 000 zł brutto. Kontakt: MERKURIUSZ s.c. R.S. Kostrzewa, ul. Szpitalna 25B, 33-100 Tarnów, CV można przesyłać na adres e-mail: stanislaw@merkuriusz.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie