Praca: Diagnosta samochodowy (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Diagnosta samochodowy (o)
Miejsce pracy: Zbylitowska Góra
Numer: StPr/21/3932
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka komputerowa samochodów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
Uprawnienia: Diagnostyka komputerowa pojazdów samochodowych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, uprawnienia diagnosty do wykonywania badań technicznych pojazdów, umiejętność diagnostyki komputerowej pojazdów samochodowych, praca w Zbylitowskiej Górze na jedną zmianę od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00, wynagrodzenie 4 000 zł brutto. Kontakt: "DUNAJEC" A. KUKUŁKA I SYN SP. JAWNA, ul. Krakowska 40, 33-113 Zbylitowska Góra, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 674 39 28, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro.dunajec@gmail.com.

Miejsce pracy:

Zbylitowska Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie