Praca: Cieśla-zbrojarz (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Cieśla-zbrojarz (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2245
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac zbrojarskich i ciesielskich na budowach wskazanych przez pracodawcę

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Cieśla* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów Mój rozwój, moja szansa" RPO (VI) - OFERTA NA UZUPEŁNIENIE STANOWISKA 50+ PO OKRESIE REFUNDACJI BEZ REKRUTACJI Wymagania: wykształcenie podstawowe lub zawodowe, staż pracy 2 lata w zawodzie cieśla lub zbrojarz Rodzaj prac: wykonywanie prac zbrojarskich i ciesielskich na budowach wskazanych przez pracodawcę Praca na terenie powiatu tarnowskiego w godzinach: 7-15 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie